.

.

New
UXZDX Градина Вода Млазницата Прилагодливи Ротирате Sprinkler Млазницата Наводнување Главата Тревник Вода Sprinkler Наводнување & Наводнување 1set (Големина на : A)

UXZDX Градина Вода Млазницата Прилагодливи Ротирате Sprinkler Млазницата Наводнување Главата Тревник Вода Sprinkler

DEN 2355.36

Количина на стоки
Достапно

Направени од високо квалитетна ABS материјал, тоа се еколошки безбедни и издржливи.На 360° ротирачки млазницата обезбедува подобра заштита од влага потребни за секое парче на почвата.Со нашата 3-млазницата наводнување sprinkler, тоа ја намалува потрошувачката на вода до 70% во споредба со конвенционалните sprinklers со доведување на вода директно на корените.Внатрешен дијаметар на цревото е 15-16mm.Спреј на далечина може да се 0-10 метри.Лесен за инсталација и лесен за употреба.Погодна за наводнување градини, тревници, дрвја, грмушки и сл.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди