.

.

New
50011 Ветре Сите 316 S/S Мини Црево СТЕГАЧ

50011 Ветре Сите 316 S/S Мини Црево СТЕГАЧ

DEN 287.76

Количина на стоки
Достапно

316 од не ' Рѓосувачки Челик бенд, завртки и домување. 5/16" Бенд. 1/2" Хексадецимален Завртки. 7/16 - 25/32" (11-20 mm).SAE Големина 6. СИТЕ 316 од не 'РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК лесни, рационализација на менгеме генерално се користи во мал дијаметар апликации како што се воздухот 1/4" (6. 4 mm) дупчиња хексадецимален главата на завртката; По стандардот SAE J1508 Тип "М".

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди