.

.

New
SAVALINO Мажите Боречка Сублимација Печатени Џерси, Материјал Фитили Пот & Суши Брзо, Големина S-6XL

SAVALINO Мажите Боречка Сублимација Печатени Џерси, Материјал Фитили Пот & Суши Брзо, Големина S-6XL

DEN 863.76

Количина на стоки
Достапно

100% Полиестер.Патент затворање.Машина За Миење.Сублимација Печатени Боречка Џерси – Дизајниран да одговара на мажите, овие боречка џерси обезбеди мека, дише поддршка која ви овозможува вие сад или се движат со апсолутна удобност.Wicking Ткаенина Поврзана со 100% полиестер овие боречка jersery помош фитил далеку пот да ги споделите вашето тело дишат и да се одржуваат на оптимално temps за време на големите игри.Пред YKK Патент – Секоја боречка jersery е опремена со голем пред YKK Патент кој има неговата форма без чувство на ограничување за соодветна удобност и стил.Повеќе Должина на Ракав – Овие боречка џерси се направени за фитнес и активно се носат, кој е зошто ракавите се само правото должина за поддршка на вашите редовни игра движење.Премиум Сублимација Печатење Savalino Облека боречка џерси дојде во сива, сина и црна варијации со високо-квалитетни отпечатоци, кои нудат траен исчезнат отпор.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди