.

.

New
Viloth Жица Кошница со Лагер, 4 Пакет Жица Корпи за Складирање, Издржливи Метална Кошница Организатор Складирање Корпа за Кујната Кабинети, Провизии, Бања, Countertop, Плака

Viloth Жица Кошница со Лагер, 4 Пакет Жица Корпи за Складирање, Издржливи Метална Кошница Организатор Складирање

DEN 671.76

Количина на стоки
Достапно

Mesh Дизајн кошница е совршено решение за објекти за складирање, нека ви го задржи средена целосно под контрола.Да зачувате Простор и Време : Овие метална жица провизии кошеви се совршени за складирање, тие може да создаде дополнителен простор за складирање каде што треба!Чувајте вашиот дом или канцеларија добро организиран и уреден!можете исто така уредно организира предмети во едно место.Заштедите време и нерви на пребарување преку кабинети за саканите ставки.Соодветни Додатоци : Има 4 облоги во сет кој може да се користи на метал кошница.Оваа држи предмети во кошница чиста и уредна.Тие се многу практични и лесни за чистење.На трајни изградба и стилски дизајн го прават овој кошница соодветни за складирање во секоја соба—од кујната за да гаража.Им даде на секоја точка место со помош на овие кошеви.Организирање на вашите деца' играчки, пет материјали, провизии предмети, како гостин-toiletries, чистење на материјали, работа во градината алатки, и многу повеќе.На здрав челик држи добро во многу апликации, со што кошница идеален за складирање и организација решение.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди