.

.

New
NBDN Полнач за Apple Види,Магнетни iWatch Полнач, Брз USB Cordless Апарат Компатибилен за Apple Види Серија 6 SE 5 4 3 2 1 Nike+ 44mm 40mm 42mm 38mm (Бела)

NBDN Полнач за Apple Види,Магнетни iWatch Полнач, Брз USB Cordless Апарат Компатибилен за Apple Види Серија

DEN 191.76

Количина на стоки
Достапно

(Нова генерациска Магнетна Индукција Полнење) : пренослив апарат е изградена-во најновата магнетни адсорпција модул така што тоа е наплата-веднаш по поврзеш и компатибилен за Apple Види Серија 6 SE 5 4 3 2 1 Nike+ 44mm 40mm 42mm 38mm. (Брзо Полнење Брзина) : Бидејќи брз USB cordless полначот изградена-во интелигентни чип, тоа е понуди оригинални полнење брзина за вашиот Apple види SE Серија 6 SE 5 4 3 2 1 Nike+ 44mm 40mm 42mm 38mm и целосно наполнета вашиот Apple види трае само 2~3 часа.Погодно, Можете да го приклучок во USB-порта на вашиот компјутер, вдлабнатина, моќ банка за да започне полнењето. (Повеќе Права) : Но, само што Таа е изградена-во текот-струја, во текот-напон, краток спој, и во текот температура заштита, обезбедува безбедна средина за да се види и полначот не е исто така клучот-синџир дизајн ви овозможува да висат на клучните синџир за да се спречи загуба кога ќе патуваат. (Компактен & Преносни) : Кога сте на работа, студирање, оди на забави, кои патуваат или да учествуваат во други активности, Можете да го носат овој компактен пренослив апарат надвор полесно отколку преземање на долг и преголеми полначот клупа и само лизгајте го во вашиот џеб или кука на торба. (Cableless Дизајн) : брз безжичен полнач е направен така што не се грижите за жица заплет, неповолно носење, и лесно да го извадите и да ја заштедите меморијата и да ја доведе погодност за вас.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди