.

.

New
Под Оклоп Возрасни Незаменлива Новина Екипажот Чорапи, 1 Пар

Под Оклоп Возрасни Незаменлива Новина Екипажот Чорапи, 1 Пар

DEN 168.00

Количина на стоки
Достапно

92% Најлон, 5% Полиестер, 3% Spandex.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Чевли Големина : Мажите 4-8, Жените 6-9. Точно лесна пети го намалува иритација.Динамичен лак поддршка помага во намалување на нога замор.Лево/десно анатомски одговара.Прецизност y-пета џеб ја подобрува одговара и го подобрува удобност.Засилен пета и пети.Под Оклоп бренд мисија е да се направи на сите спортисти подобро преку страст, наука и немилосрдните извршување на иновации.Денес е спортист бара sock дека не само што претставува изгледаат и се чувствуваат на брендот, но дека истовремено се обезбедува корисни, технички атрибути премостување на јазот помеѓу стил и функционалност.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди