.

.

New
GZMMYI на Жените на Породилно Кратко Sleeve Фустан Еластичност Ruched Бременоста Туника Здолниште Облека

GZMMYI на Жените на Породилно Кратко Sleeve Фустан Еластичност Ruched Бременоста Туника Здолниште Облека

DEN 234.00

Количина на стоки
Достапно

93% Модални Rayon, 7% Spandex.Оваа породилно врвот нуди опуштена и флексибилни одговара,ruched на страни за да се обезбеди одговара дека расте со вас преку секоја фаза од бременоста.Оваа породилно врвот нуди опуштена и флексибилни одговара,Во мек и еластичен материјал и со екстра должина за да се покријат судрат сите на патот.Овој основен породилно т-маица е мора да има за mums-да-се,совршен за секојдневниот стајлинг.Го спарите со фармерки,leggings или шорцеви за секојдневно носење,отворено активност и lounging дома.На пролет лето од суштинско значење породилно облекува е совршен за раслојување и облекување со станови или чизми за секојдневна облека.Достапни во vatiety на бои.Можете да ги носи во текот на бременоста и пошироко.Миење на Грижа : Машина за Миење Ладно/Собори Сува со Ниска Топлина/Не Кајгана/Железо на Ниска Топлина.Опис : 100% сосема нов и висок квалитет.Тоа е направен од високо квалитетни материјали, трајни производи за вашата дневна носи!Ова е одличен подарок за вашите љубовници или себе си.Сезона : Summer Gender : Women Style : Дневно/Casual Material : Polyester Pattern Тип : Solid Silhouette : Fit What ќе добие : 1 X Врвот Забелешка : Поради можни физички разлики помеѓу различни монитори, производот фотографија е само илустративни и не може прецизно да се отслика вистинската боја на објектот примени.Големина на Табела : Опис : 100% сосема нов и висок квалитет.Тоа е направен од високо квалитетни материјали, трајни производи за вашата дневна носи!Ова е одличен подарок за вашите љубовници или себе си.Сезона : Summer Gender : Women Style : Дневно/Casual Material : Polyester Pattern Тип : Solid Silhouette : Fit What ќе добие : 1 X Врвот Забелешка : Поради можни физички разлики помеѓу различни монитори, производот фотографија е само илустративни и не може прецизно да се отслика вистинската боја на објектот примени.Големина на Табела : Големина : S НАС : 4 велика БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Половината : 100cm/39.37" Должина : 90cm/35.43"Големина : M НАС : 6 велика БРИТАНИЈА : ЕУ 10 : 36 Половината : 104cm/40.94" Должина : 91cm/35.83"Големина : L НАС : 8 велика БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Половината : 108cm/42.52" Должина : 92cm/36.22"Големина : XL НАС : 10 велика БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Половината : 112cm/44.09" Должина : 93cm/36.61".

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди