.

.

New
SCHLAGE Поврзете Камелот екран осетлив на допир Deadbolt со Вградени Алармни и Handleset Зафат со Акцент на Менувачот, Сатен Никел, FE469NX АКК 619 CAM LH, Работи со Алекса

SCHLAGE Поврзете Камелот екран осетлив на допир Deadbolt со Вградени Алармни и Handleset Зафат со Акцент на

DEN 9357.60

Количина на стоки
Достапно

Работи со : намигнување, прстен, nexia, алекса, google асистент.Дополнително, Schlage Connect доаѓа со вграден-во коишто се слушаат аларм сензор кој сигнали да активност на врата.Издржливи Resistive екран осетлив на допир со мат финиш за да се заштити од отпечатоци од прсти и smudges.Schlage Поврзете живее до нејзиното име - тоа навистина е заклучување за поврзани возраст.И благодарение на Z-Бран Технологија, Schlage Поврзете ви дава напредни далечинско управување способности и компатибилност со домашни системи за мониторинг - да им се овозможи да се кандидира на вашиот дом од било каде.Вратата дебелина спектар - 1-3/8 Инчи за 1-3/4 Инчи дебела.На Schlage BE469 NX вклучува екран осетлив на допир deadbolt со еден back-up копче, четири АА батерии, и упатството за корисник и упатствата за инсталација.Изграден од квалитетни материјали, ова keyless deadbolt ви дава највисоко ниво на безбедност на главната точка на влез.Со Schlage се Поврзете, ние го донесе тоа ниво на размислување на вашата врата се заклучува.Силна моторните гром автоматски се заклучува и се отклучува кога корисникот за заклучување не е внесен.На отпечатоци-отпорни екран осетлив на допир обезбедува броеви нема да биде забележливо да натрапниците по повторна употреба - заштита на вашиот дом, дури и повеќе.Она што е Во Кутијата : .Schlage Поврзете ги комбинира сите од нашите најдобри безбедносни функции во еден lock - за редефинирање на она што значи да се биде безбеден.Нашите иновативен екран осетлив на допир функција обезбедува удобност на одење keyless.Отпечаток отпорни екран осетлив на допир ги штити против отпечатоци од прсти и smudges и обезбедува носат модели остануваат невидливи; Само усогласување на завртка дупки направи инсталацијата лесно и нерви слободно.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди