.

.

New
Ticarus 6 Компјутери 16AWG 6 Pin PCI-E 8 Pin (6+2) PCI-E (Машки да Машки) графичкиот процесор Моќ Кабел за Серверот за Графички Картички за Рударство(50cm)

Ticarus 6 Компјутери 16AWG 6 Pin PCI-E 8 Pin (6+2) PCI-E (Машки да Машки) графичкиот процесор Моќ Кабел за Серверот

DEN 460.56

Количина на стоки
Достапно

Со поврзување на 6-pin PCI Express кабел за 8-pin моќ кабел, можете да се поврзете стандард PCI-E напојување на видео картичката кои што бараат 6-pin или 8-пински за струја.6 + 2 pin конектор се поврзува на видео картичка преку 6 pin или 8 pin pcie приклучок, погоден за , на , за , на Corsair, за TT, за OCZ, за , за ASRock, за EVGA, за Gigabyte и други psu видови.Компатибилен со ПСУ Збег Одбор дека за употреба со серверот за напојување 750 W/ 1200 W/ 1400 W/ 1500 W и повеќе - ДПС-1200 FB, HSTNS-PD11, HSTNS-PL11, HSTNS-PL18, 438202-002, 441830-001, HSTNS-PL33, 684529-001, 684530-201, 704604-001 , 684532-B21, 5117778-001, 506821-001, ДПС-1200 FB ДПС-800 GB ДПС-1200 QB PS-2751-5 Q PS-2751-LF-1 F HSTSN-PL12 ДПС-700 LB PS-2112-5 L ДПС-750 RB и повеќе ефективни решение за Ethereum, Bitcoins, Бранување, Litecoin, Z-монети и други alt-валути Рудари.Ticarus големина : За 50cm во length Material : 16 AWG конзервирани бакар wirecolour : Црна + Yellow Package Содржина : 6 x 6 Pin PCI-e 8 Pin (6+2) PCI-e графичкиот процесор Моќ Кабел.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди