.

.

New
1.5 mm/ 100 Метри Црна Најлон Плетенка Лифт Сенка Кабелот за Слепи Сенка Мини Слепи Кабелот за напојување Замена String за Плетенка Ѓердани, Растенијата Градинарство и Зан

1.5 mm/ 100 Метри Црна Најлон Плетенка Лифт Сенка Кабелот за Слепи Сенка Мини Слепи Кабелот за напојување Замена

DEN 215.76

Количина на стоки
Достапно

Восок ѓердан кабел мерење : Овој грбовник на кабелот е околу 100 Метри во должина и 0.06 инчи во дијаметар, погоден за вашата општа употреба.КВАЛИТЕТ на МАТЕРИЈАЛОТ : кабелот е восок полиестер, добра еластичност, носат-отпорни, и трајни, не е лесно да се скрши, може да се користи за долго време и се суши брзо после миење.ШИРОК СПЕКТАР НА УПОТРЕБА : Одличен за beading, ресни knotting, изработка на накит, костими и облека одлуки, шиење, микро macramé, изработката, завиткување, beading, Кинески јазол одлуки, па дури и рачно изработени знак на одлуки.Погоден за вас да restring ролетни, се врзуваат или висат на градинарски растенија, поправка правец на chimes, направи облека линија, заменете го кабелот повлекува и екстензии, или дури и поправка на ткаенина маска, оваа кабелот ќе дојде во рака за мали проекти околу куќата.Широка примена : Разноврсна и погоден за многу различни цели, како што се растенијата снопови, надворешна опрема одлуки, дома декор, изградба, реновирање, quilting, corded обврзувачки, шиење, knotting, врзување, завиткување, кампување, beading и DIY проекти како што се ветерот свири на одлуки.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди