.

.

New
JOANNDLES Родова Открие Бебе Туш Сапуни 12 Розова Спијат Бебиња

JOANNDLES Родова Открие Бебе Туш Сапуни 12 Розова Спијат Бебиња

DEN 406.80

Количина на стоки
Достапно

САПУН ПОДАРОК СЕТ.БЕБЕ ТУШ ПАРТИЈА КОРИСТ.ПАРТИЈАТА НА ПОДАРОК.БЕБЕ СОБА ОРКЕСТАРОТ.Пинк Бебе туш сапун во собата.Декоративни бебе во облик на сапун одлична за бебе туш или Полот откриваат пакет од 12 спијат бебиња сапуни прибл.на телесната тежина .50oz секој 2"долго.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди