.

.

New
WUXUN-ZHOU MF128-2RS Длабоко Ритам Топката Имајќи 8x12x3.5mm Прецизност Имајќи 10 КОМПЈУТЕРИ ABEC-1 Минијатурни Flanged Топката Лежишта LF-1280DD MF128RS

WUXUN-ZHOU MF128-2RS Длабоко Ритам Топката Имајќи 8x12x3.5mm Прецизност Имајќи 10 КОМПЈУТЕРИ ABEC-1 Минијатурни

DEN 525.84

Количина на стоки
Достапно

Модел : MF128 RS Flanged Топката Имајќи.Материјал : 52100 Хром Челик; Премази : Хром Челик/GCr15. Површина Грубост : Ra 0.05; Одделение : ABEC-1; Печат : Гума Печат.Внатрешна (d) : 8 mm; Надворешниот (D) : 12 мм; Ширина (Б) : 3,5 мм.Количина : 1 Lot = 10 Лежишта.Flanged Топката Имајќи Видови & Features A flanged топката имајќи не е навистина различен тип на лого.Само како топка лежишта се нудат затворени или отворени, тие се исто така достапни flanged или обичен.На страната е само уште една опција со оглед на дизајн инженер со лого на производителот.На страната е продолжување, или усна, на надворешниот прстен на лого, со цел да им помогне на монтирање и позиционирање на еден имајќи во деликатни или проблематично апликација.Модел : MF128 RS Flanged Топката Bearing Torque Капацитет : 8*12*3.5 mm Surface Грубост : Ra 0.05 Материјал : 52100 Хром Steel Coatings : Хром Челик/GCr15 Inner (d) : 8 mm Outer (D) : 12 mm Width (Б) : 3.5 mm Grade : ABEC-1 Material : 52100 Хром Steel Seal : Гума Печат Количина : 1 Lot = 10 Лежишта.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди