.

.

New
4PCS Додатоци Хоризонтална се Зголеми за Поддршка на Нозе Стојат Ладење Нозе Заградата Конзола Држачот(2 групи-За PS4(стариот модел),црна)

4PCS Додатоци Хоризонтална се Зголеми за Поддршка на Нозе Стојат Ладење Нозе Заградата Конзола Држачот(2 групи-За

DEN 378.96

Количина на стоки
Достапно

Нозете се дизајнирани да го подигнете вашиот PS4 за подобро ладење.Вертикална стојат, хоризонтална застане.Дното на силиконски анти-пропадна дизајн.Се вклопуваат совршено за вашата машина.Лесен и удобен за користење.Дното на силиконски анти-пропадна дизајн.Се вклопуваат совршено за вашата машина.Лесен и удобен за користење.Вертикална стојат, хоризонтална застане.Нозете се дизајнирани да го подигнете вашиот PS4 за подобро ладење.Пакет : 4x Cooling Нозе.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди