.

.

New
Пиво И Crawfish Нерѓосувачки Челик Изолирани Првенство Кампување патување вода кригла кафе со капак вино стакло

Пиво И Crawfish Нерѓосувачки Челик Изолирани Првенство Кампување патување вода кригла кафе со капак вино стакло

DEN 422.40

Количина на стоки
Достапно

【 Материјал Опис 】производот е направен од 304 од не ' рѓосувачки челик, во комбинација со чаша тело и купот на капакот комбинација (со switchable пиење spout). 【Производ перформанси】производот усвојува 304 од не ' рѓосувачки челик купот на телото, на купот на устата е дебела, тркалезни и мазни, како и високо-квалитетни првенство капак и запечатување прстен направи производ тесни, течење-доказ и лесно да се носат.На дното е мазна, не е лесно да се лизга надвор, носат-отпорни, и издржливи. 【Применливи сцена】Тоа е погоден за секоја прилика, што ќе ви овозможи да се надополнува водата што треба на време, и можете исто така да ги додадете вашите омилени пијалоци, без разлика дали е топла или ладна. 【Перење инструкции】Тоа е лесно да се чисти и повторна употреба. 【потсетам】сликата на екранот ефект и големина вовед се за повикување само и крајниот ефект е предмет на вистинскиот производ.Ако постои мала разлика, тоа е нормален феномен и нема да бидат вклучени во по-продажбата на обработка категорија.Ова е многу популарна десктоп термос шолја.Кога ќе студираат или работат, тоа е нешто прекрасно да имаат првенство на вашата компанија.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди