.

.

New
Heatoe 300 Пакет Рамен Kraft Хартија Сендвич Кеси, Браун Unbleached Заврши Лист,Храна Одделение, Одлична за Закуски Cookie Леб(7.9x5.9 Инчи)

Heatoe 300 Пакет Рамен Kraft Хартија Сендвич Кеси, Браун Unbleached Заврши Лист,Храна Одделение, Одлична за

DEN 599.76

Количина на стоки
Достапно

Карактеристики на производот : сува восок хартиени кеси е cowhide браун со краток дизајн, кој може да се користи во домови, ресторани, закуски, итн.Кеса Димензии : 7.9x5.9 инчи(200mmx150mm).Апликации : Нафта и отпорен на вода!може да се користи за сите видови на пржена храна, како што се чипс, пилешки грутки и крофни, не грижете се дека тие ќе течење на целото тело.Материјал : Храна-одделение за пакување хартија материјал, направен од чисто чиста кожа без нечистотии.Пакување : 300 Браун kraft кеси по порција, Идеалната големина за различни вкусни третира.Таа има простор и можност да се свитка достав торба за храна заштита.Зелена заштита на животната средина материјал, безбедно и безопасно, рециклираат и degradable.Ова масло-доказ хартиена кеса може да се одржи различни пржени производи.Сендвич кесички се направени од храна одделение kraft хартија, еколошки, не-токсични, лесен и брз.Спецификација : Материјал : Kraft хартија во Боја : Кафена Големина : 7.9x5.9 инчен Употреба : Ресторан, дома, снек продавница, улица храна Пакетот вклучува : 300 парчиња занает хартија, кеси.

Карактеристики на понудата

Material:
Kraft paper
Color:
Brown
Size:
7.9x5.9 inch
Use:
Restaurant, home, snack shop, street food
Package includes:
300 pieces craft paper bags :
Неодамнешно

Слични понуди