.

.

New
Microblading Пенкала за Веѓите, Веѓа Тетоважа Пенкало Microblading Веѓа Молив, Трајна Шминка рачно изработени Веѓа Алатка Резерви ( 5pcs R5 Игли+ 5pcs 18 Pin Игли )

Microblading Пенкала за Веѓите, Веѓа Тетоважа Пенкало Microblading Веѓа Молив, Трајна Шминка рачно изработени

DEN 263.52

Количина на стоки
Достапно

Светлина на врвот на перото, лесно да се работи, дури и во темно место.Тоа може да се работеше на веѓа тетоважа, око тетоважа, устата тетоважа.Направен од алуминиум материјал, мазна и издржливи.Пенкало со прекрстени и круг nip може да се примени мулти-тип на игли.Флексибилни пластични пенкало совет помага да се stably повлече игли.Опис : Ова microblading пенкало со прекрстени и круг nip може да се примени мулти - тип на игли.За разлика од заеднички microblading пенкало, има светлина за да помогне да се направи убави веѓи, дури и во една темно место.Доаѓаат со 5pcs R5 игли и 5pcs 18 pin игли за правење на различни стилови тетоважа.Карактеристики : светло на врвот на перото, лесно да се работи, дури и во темно место.Пенкало со прекрстени и круг nip може да се примени мулти - тип на игли.Тоа може да се работеше на веѓа тетоважа, око тетоважа, устата тетоважа.Флексибилни пластични пенкало совет помага да се stably повлече игли.Направен од алуминиум материјал, мазна и издржливи.Со низа на пенкало, удобен за носење и чување.Доаѓаат со 5pcs R5 игли и 5pcs 18 pin игли за правење на различни стилови тетоважа.Спецификација : Предмет Тип : Microblading Пенкало Материјал : Алуминиум Легура на Батеријата : Број 7 AAA Батерија ( Не се Вклучени ) Пен Должина : Околу. 15. 7cm Тежина : Околу. 37g Пакет Листа : 1 x Microblading Пенкало 1 x 5pcs R5 Игли 1 x 5pcs 18 Pin Игли.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди