.

.

New
Воздухот Fryer Пергамент Хартија, Unbleached Хартија за Печење, Не-стап за Еднократна употреба Воздух Fryer Облоги, 6.3 Инчи Круг Пергамент Хартија за Рерна Воздух Fryer Печење П?

Воздухот Fryer Пергамент Хартија, Unbleached Хартија за Печење, Не-стап за Еднократна употреба Воздух Fryer

DEN 455.76

Количина на стоки
Достапно

Тоа е лесен, па ве молиме да се користат секогаш со доволно храна да тежат по пергамент хартија. 【Широк Апликации】Овие пергамент хартија воздух fryer облоги се одлични за печење, пржење, печење, steamer, тава, микробранова печка, воздух fryer или служи храна. 【Лесен за Употреба】Вие не треба да се солза, пати, се намали, ниту да се наведнуваат.Само да се земе еден надвор и го стави во вашиот воздух fryer или микробранова, а потоа готви како ви се допаѓа.[Здрав и Сигурен Материјал]Користење на храна одделение пергамент, тоа е водоотпорен, масло-доказ, не-стап, 100% здрав и со убав отпорни на топлина, може да издржи температури до 428 степени Целзиусови.Не треба да се исчисти fryer повеќе.[Широко се Користи]Погоден за воздух fryer, микробранова печка, фурна, steamer, шпорет, итн.Па Зошто Да Не Го Даде Да Се Обиде ?Така Само се Купи Со Доверба Сега-Воздухот Fryer за Еднократна употреба Хартија, Лагер Посебни Скара за Печење За Воздух Fryer Не Е Лесно Да се Држиме И Масло Апсорпција Кружна Кујна Paper MAIN КАРАКТЕРИСТИКИ : [Чувајте ги Вашите Воздух Fryer Чисти]Овие расположливиот хартија облоги може ефикасно да ги задржи на храната остатоци далеку од fryer и да ја направат како чисто како се користи, заштеда на време и напор.5 cm може да ги заштити страна на fryers и спречување на храна од придржуваат до нив.Само фрлаат на хартија, лагер, по употреба.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди