.

.

New
Houmous Жените Висока Waisted Шема Јога Панталони 7/8 Должина Leggings со Џеб

Houmous Жените Висока Waisted Шема Јога Панталони 7/8 Должина Leggings со Џеб

DEN 479.76

Количина на стоки
Достапно

Помош слободни вашите раце.Проширува, high-waisted појас за подобро стомак контрола.И тоа не е само стилски, но исто така и функционални.Совршен за јога, спорт, фитнес, било кој тип на вежби и секојдневна употреба.ВИСОК ПОЛОВИНАТА & СТОМАК КОНТРОЛА : Дизајниран со прошири, high-waisted појас кој ви помага да останете на вистинскиот пат и да ја задржите вашиот стомак и колкови во форма додека вежбате.Станот заклучување шевовите се удобно, минимизирање на триење и гребнатинки, и контрастот рамен заклучување линии изгледаат стилски.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди