.

.

New
Голем Gaming Mouse Pad Канцеларија Продолжи XL Mousepad Не се Лизга Мека Тастатура Глувчето Мат Дома Десктоп Пишување Подлога (31.5×11.8) Симпатична Лама со Очила Дизајн + Чаша Увес

Голем Gaming Mouse Pad Канцеларија Продолжи XL Mousepad Не се Лизга Мека Тастатура Глувчето Мат Дома Десктоп

DEN 383.76

Количина на стоки
Достапно

Подлоги за глувче со Големи Димензии : 800×300×2 милиметри (31.5×11.8×0.08 инчи) Екстра големи димензии за избор на глувче, тастатура, таблет и лаптоп.Пакетот вклучува : Нашите големи игри mouse pad доаѓа со бесплатен дар Една шолја кафе увеселителен парк и симпатична налепница за лаптоп.Сигурен И Издржлив Материјал За XL Gaming Mouse Pad : компјутер биро мат е направен од високо-густина ДС и ПВЦ материјал.Тоа е еколошки не-токсични без иритирачки мирис и безбедно за употреба.Работ Шевови На Десктоп Мат : најновите крои технологија гарантира дека биро подлога за тастатурата и глувчето нема да носат или да се деформира при употреба.Заштита на вашата маса од оштетување и прашина.Продолжен Mousepad Е Лесно Да се Чисти : мазната површина ви овозможува да го користите глувчето за непречено на мат, и долго mouse pad е лесно да се чисти.Можете да користите било која од чистење на уредот за чистење.Голем Тастатура Мат : НЕМА потреба за mouse pad!Дава на вашето биро pop на боја, а исто така се многу функционални, таа има мека, поместена се чувствуваат без да бидат дебели или обемни.Најдобар подарок идеја.Пакетот вклучува : . 1 * Биро Mouse Pad Големи 1 * Кафе Увеселителен Парк 1 * Симпатична Лаптоп Налепница.Ставете ја вашата тастатура, глувче, телефон, храна, сите на нашите mousepad.Нашите ултра мазна површина ќе го направат вашиот workarea удобно.Нашата маса влошки се исклучително удобно за целосна дена вредност на глувчето со кликнување, маус лизгачки, игри, пишување.Може да биде цврсто фиксирани на десктоп да се спречи лизгање.Можете да уживате во стабилна глушец или тастатура работата на работа или во игра.На трајни stitched рабови и со висока густина премиум текстура која обезбеди долгорочна употреба, без деформација и degumming, нема да навивам.Го подобрува естетски и животниот век на глувчето подлога.Овој голем глувчето мат се спречи штета од истури пијалоци или други несреќи.лесно да се чисти.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди