.

.

New
Јасно Акрилик Бизнис Картичка Носителот Десктоп Стојат Разнесени Бизнис Држачот На Картичката Во Држачот Дом Канцеларија За Статистика Организатор Бизнис Картич

Јасно Акрилик Бизнис Картичка Носителот Десктоп Стојат Разнесени Бизнис Држачот На Картичката Во Држачот Дом

DEN 1812.00

Количина на стоки
Достапно

Јасно Акрилик.Бизнис карта носителот биро Бизнис картичка случај.Рака Фабрикувани & Custom.Јасно Акрилик Рака Фабрикувани & Custom Има околу 35 стандардни бизнис картички Способност да се Одржи На 2 Пенкала заедно со Бизнис Картички Приближни Димензии : 3.875" Инчи Широка x 2" Инчи Длабоки x 1.875" Инчи Висок 1 Парчиња По Нарачка.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди