.

.

New
GinCoband 8-PACK Замена Бендови за Samsung Галакси Watch (42mm),Галакси Види Активни(40mm),Галакси Види Активен 2,Опрема Спорт жените бендови (8-PACK), small (Мала)

GinCoband 8-PACK Замена Бендови за Samsung Галакси Watch (42mm),Галакси Види Активни(40mm),Галакси Види Активен

DEN 335.76

Количина на стоки
Достапно

Бендот Ширина : 20mm.Компатибилен со Samsung Galaxy Watch (42mm),Галакси Активен 2,Галакси Активни,Опрема за Спорт,Ticwatch E. ГОЛЕМИНА ТАБЕЛА : Мали Димензии : 5.5-7.1 Инчи/140-181mm,Голема Големина : 6.5-8.3 Инчи /165-210mm. 8 PCS Бои бендови,го Персонализирате вашиот watch да одговара на вашиот секојдневен стил со овој бренд нова боја избори.Лесно да го Инсталирате,со Висок квалитет Удобно и Fasion Направени од Мека Водоотпорен Силикони. 3 Месеци Гаранција answer : ___________________________ NOTE : САМО замена бендови Не Tracker.Функција : Gin Coband 8 PCS Бендови Замена за Samsung Галакси Watch (42mm),Галакси Активен 2,Опрема Спорт Smartwatch FREE ГОЛЕМИНА се Прилагоди од страна Види Buckle Width Големина : 20mm Suitable Види Модел : Samsung Galaxy Watch (42mm) Samsung Галакси Види Активни(40mm) Samsung Галакси Види Активен 2 (40mm) Samsung Галакси Види Активен 2 (44mm) Samsung Опрема Спорт Smartwatch SIZE ТАБЕЛА : Мали Димензии : 5.5-7.1 Инчи/140-181mm,Голема Големина : 6.5-8.3 Инчи /165-210mm.Пакет : 8 x Бендови Замена(не tracker)3 Месеци Гаранција.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди