.

.

New
Водоотпорен Bluetooth Звучник - со Микрофон, Батерија, 15 Тапан Звуци, Помошен Влез и USB Полнење Порта, Црна

Водоотпорен Bluetooth Звучник - со Микрофон, Батерија, 15 Тапан Звуци, Помошен Влез и USB Полнење Порта, Црна

DEN 2351.76

Количина на стоки
Достапно

Одличен Звук, Electrifying Lights – за Мали преносни Звучник со stelar звукот за емитување на вашите листи со песни во движење; Вграден во мулти-боја партија светла додадете возбуда на музиката.Безжична Bluetooth Звучник Стриминг, Каде и да Одите – Потоци музика безжично од некој Bluetooth-от уред; Лесно контрола на вашиот Bluetooth музика со Плеј/Пауза, Следната/Претходната песна копчиња.Bluetooth Безжична Звучник со Батерија – Полнење на батеријата обезбедува 10 часа плус на репродукцијата; LED индикаторот за полнење; Micro USB конектор за полнење преку USB порти и AC ѕид адаптери.Голем Деца Bluetooth Звучник - ги Собереш Слем Џем а музиката е пуштена и слем за да се создаде возбудлив тапан звуци со 15 различни звуци; пловечки Bluetooth звучник спецификација за оние кои се само во случај моменти.Оваа IPX7 Водоотпорен Отворен Bluetooth Звучник со Помошен Текст е Подготвен за Ништо - 1/8-инчен (3.5 mm) Помошен текст; вграден микрофон; Поврзете се безжично со вториот Слем Џем говорник (се продава одделно).

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди