.

.

New
Gind Acrobatic Топката, Играчка Топката Образовни Солза-Доказ и Трајни производи за Флексибилност и Око-Рака Координација

Gind Acrobatic Топката, Играчка Топката Образовни Солза-Доказ и Трајни производи за Флексибилност и Око-Рака

DEN 264.00

Количина на стоки
Достапно

Едукативни играчки се добри за бебето прст флексибилност и око-рака координација.Играчка жонглирање топчиња се изработени од СТП кожа, која е солза-доказ и издржливи.Играчка жонглирање топка е мал во големина и лесен во тежина, и удобен за носење.Може да се користи како етапа реквизити и забава играчки, исто така, многу погодна за учење жонглирање.Парична казна изработка, мека, и удобен зафат.Функција : 1. Играчка жонглирање топчиња се изработени од СТП кожа, која е солза-доказ и издржливи.2. Парична казна изработка, мека, и удобен зафат.3. Едукативни играчки се добри за бебето прст флексибилност и око-рака координација.4. Играчка жонглирање топка е мал во големина и лесен во тежина, и удобен за носење.5. Може да се користи како етапа реквизити и забава играчки, исто така, многу погодна за учење жонглирање.Спецификација : Предмет Тип : Играчка Име на Производ : СТП Кожа Жонглирање Топка со Нето Bag Material : СТП + EPSProduct Боја : Црвена, Сина, Yellow Product Дијаметар : Прибл. 6.3 cm / 2.5 in Single Тежина : Околу. 90g Gross Тежина : Околу. 286.00 g Packing Големина : Прибл. 21.00 x x 7.00 7.00 mm / 0.8 x x 0.3 0.3 во Пакет Листата : 3 x Жонглирање Топка.

Карактеристики на понудата

Item Type:
Toy
Product Name:
PU Leather Juggling Ball with Net Bag
Material:
PU + EPS
Product Color:
Red, Blue, Yellow
Product Diameter:
Approx. 6.3cm / 2.5in
Single Weight:
Approx. 90g
Gross Weight:
Approx. 286.00g
Packing Size:
Approx. 21.00 x 7.00 x 7.00mm / 0.8 x 0.3 x 0.3in 
Package List:
3 x Juggling Ball :
Неодамнешно

Слични понуди