.

.

New
Природните Билни Слабеење Масажа Масло Содржи Голем Број На Растителни Екстракти, Продира Во Кожата, Ја Прави Кожата Фирма 30ml

Природните Билни Слабеење Масажа Масло Содржи Голем Број На Растителни Екстракти, Продира Во Кожата, Ја Прави

DEN 247.44

Количина на стоки
Достапно

1. Ефикасно Губење на Тежината : се Постигне рамни стомачни брзо на безбеден начин и протера целулитот со оваа неинвазивна слабеење масажа масло!. 2. Цврста Кожа : Збогатен со кожата стега суштината што продира клетки од кожата да се прекине целулитот, тврдоглави, масти и стрии, тоа ѕвонење лабава кожа и оставете ќе го зајакнете, неспокојот изглед. 3. Природен и Безбеден : Природни и Кожа-Љубов Состојки, Метаболизмот, Поцврст, Помазна Кожа. 4. Обликот Совршено Тело : слим масло има голем ефект на слабеење на половината, нозете, рацете, бутовите и зацврстување стомакот.Навлажнувачки и негување да се направи вашата кожа мазна и нежна, ви помага да го оформат убаво и привлечно тело. 5. За Мажите и жените : Унисекс, мека и не-иритирачки состојки можат да се применат на целото тело.Користете неколку капки етерично масло масажа за ублажување на кожата, замор и леснотијата на телото.Вие не мора да одат до високо-квалитетни салон за убавина да уживаат во тоа дома.Природните Билни Слабеење Масажа Масло Содржи Голем Број На Растителни Екстракти, Продира Во Кожата, Ја Прави Кожата Фирма 30mldescribe : ве Молиме имајте во предвид : други додатоци не се вклучени.100% сосема нов quality Specification : 30ml State : Liquid Main состојки : ревен, вуди, сена и други природни plants Product карактеристики : Содржи голем број на растителни екстракти, продира во долниот дел на кожата, ја прави кожата фирма, и покажува поставен brilliancehow да го користите : Миење папокот со алкохол пред употреба, и потоа капе овој производ во папокот, 1-2 пати на ден, 1-3ml секое време, масажа на долниот абдомен додека се капе, околу 10-20 минути, додека absorbed Note : За надворешна употреба, се користи со претпазливост кај жените за време на менструација, бременост и лактација.Не се користи за деца под три години, и за оние со оштетен или уморни skin Note : да се чува на ладно и суво место, избегне директна sunlight Comment : 1. Прирачник за мерење на толеранција е 2-5g.Ве молиме не им пречи вашата замени.2. Поради разликата на различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на производот.ви благодарам многу!Пакетот вклучува : 1 *Слабеење Масажа Масло.

Карактеристики на понудата

State:
Liquid
Main ingredients:
rhubarb, woody, senna and other natural plants
Product :
features:
Contains a variety of plant essences, penetrates into the bottom of the skin, makes the skin firm, and shows charming brilliance
how to use:
the belly button with alcohol before use, and then drip this product into the belly button, 1-2 times a day, 1-3ml each time, massage the lower abdomen while dripping, about 10-20 minutes until absorbed :
For external use, use with caution in women during menstruation, pregnancy, and lactation. Do not use for children under three years old, :
and for those with damaged or tired skin :
Note:
Store in a cool and dry place, avoid direct sunlight
Comment:
1. Manual measurement tolerance is 2-5g. Please don't mind your substitutes. :
Due to the difference of different monitors, the picture may not reflect the actual color of the product. thank you very much! :
The package includes:
1 *Slimming Massage Oil :
Неодамнешно

Слични понуди