.

.

New
YOHA Девојки Sundress Принцеза се Облекуваат Костими Роденден Туту Партија бал за Деца Девојки

YOHA Девојки Sundress Принцеза се Облекуваат Костими Роденден Туту Партија бал за Деца Девојки

DEN 311.76

Количина на стоки
Достапно

Блескав Принцезата се Облекуваат за Секое Мало Девојче.Носењето на YOHA принцеза костими, секој малку девојка може да го реализира сонот на една мала принцеза.Колено-должина Фустан Дизајн.Погодна за двете посебни облекување и дневни игра облечен.Три-слој tulle здолниште, мека целата детството на вашата мала принцеза.Копчиња на Задниот дел на Фустанот, се одличен помошник за девојки облекување и полетување.Чипка и вратоврска убава лак во задниот дел половината, остави прекрасни се сврти.Принцеза Се Облекуваат Додатоци.Појавување со свој или избере нашиот YOHA додатоци ќе биде во ред.Облекување на сите нив, сега вие сте најубава принцеза во светот.Совршен Девојки Облекување Подарок.Роденден, Божиќ, туш, ноќта на Вештерките, Велигден, фестивал и фото шут партија облечи, во текот на годината околу секојдневно playwear фустан.YOHA Бебе Девојки Принцеза се Облекуваат Костими Девојки Роденден Туту Фустан Партија бал Деца се Облекуваат за Одмор Фестивал Божиќ ноќ на Вештерките Носии Подарок за Малите Девојчиња Секој мало девојче имаат принцезата сон,оваа YOHA згодна принцеза се облекуваат да се исполни сонот на секоја мала принцеза.Материјал : Памук и Полиестер (главно) Големина : погледнете ГОЛЕМИНАТА на ТАБЕЛАТА слик Пол : 1-5 Години Бебе и Деца Девојки Сезона : Пролет Лето Есен Зима Облека на Грижа : Машина Перат, Ладна Вода и Нежна Рака Мие, се Исуши.Пакетот Вклучува : парче Принцеза Фустан (принцезата додатоци не е вклучен).За нас : Ние секогаш се обидуваме да ви даде креативни и иновативни шопинг искуство, ве молиме да изберете само YOHA да ја добиете вашата најсоодветниот.ИМАЈТЕ на ум : може да биде благо боја отстапување помеѓу вистинската боја и сликата можете да го видите поради разликата на мониторот.Тоа е нормално,но ние ќе се обидеме потрудиме да ви обезбеди со слика поблиску до вистинска еден.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди