.

.

New
BAOIWEI01 Вежба Велосипед Ултра-тивка Затворен Фитнес Велосипед Дома Велосипед Фитнес Опрема за Жени Мажи Сила за Обука Дом Салата за Статистика Тренингот (НАС во Парк)

BAOIWEI01 Вежба Велосипед Ултра-тивка Затворен Фитнес Велосипед Дома Велосипед Фитнес Опрема за Жени Мажи Сила

DEN 3839.76

Количина на стоки
Достапно

➤【Мазна Канцелариски Велосипед】35lbs flywheel и тешки-должност челична рамка на вежба велосипед гаранција на стабилноста, додека велосипедизам.На појас управувано систем обезбедува посмирен и потивок возење од синџирот на транспорт.Тоа нема да се наруши вашиот стан соседи или спиење деца. ➤【Задебелена Кочница Подлога】Еден на оваа вежба велосипед најпознатите уникатни карактеристики е задебелена кочница подлога која е направена од волна почувствува.Не само тоа е посилен, но тоа, исто така, значително ја намалува бучавата за потивко се кандидира, и повеќе се носат-отпорни, услугата живот е повеќе од 3 пати поголема од таа на обичните накладките. ➤【LCD Монитор и Ipad Планината】На LCD монитор за вежбање велосипеди песни вашето време, брзина, далечина, калории изгори и броило.Дарот држачот ви овозможува да уживате во вежбањето и музика во исто време, што го прави полесно да ги вежбате. ➤【Безбедно да се Користи】На прилагодливи кафез педали на вежба велосипед, те штити од брзо возење.Притиснете отпорот бар да се запре на flywheel веднаш.На шише за вода држачот ви овозможува да го надополнува вода во време.Транспорт тркала ви помогне лесно да се движат овој циклус машина.Сите делови се заштитени и вашето мало бебе не може да стигнат до нив. ➤【ГРИЖЕТЕ се-БЕСПЛАТНО КУПУВАЊЕ】 : Затоа што нашите инвентар е во САД,стока се испраќа од Американската магацин, вообичаено, пристигнуваат во 5-10 дена, најбрзо може да се дојде во 3-5 дена, инструкциите се во пакет.Онлајн настава видео може да ви помогне да заврши на собранието во рок од 30 минути.Ве молиме кажете ни ако имате какви било прашања или проблеми.вие сте добредојдени да не контактирате во било кое време.Ние ќе се обидеме потрудиме да се реши тоа за вас.сите алатки и.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди