.

.

New
22650 Литиум Батерија 3000 Капацитет 3 7V Мобилни Складирање Напојување Резиме Рамнотежа автомобил Рамен Батеријата Литиум-јонска Батерија-2 ПАРЧИЊА

22650 Литиум Батерија 3000 Капацитет 3 7V Мобилни Складирање Напојување Резиме Рамнотежа автомобил Рамен Батеријата

DEN 479.76

Количина на стоки
Достапно

Боја Име : 2pcs Battery тип : 22650 литиум јонска battery Size : 22 * 65 (mm) Капацитет : 3000m Ah Standard напон : 3.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Тоа може да ви обезбеди со потребните полнење моќ, или подобро да ви помогнат во патување, итен случај, отворено авантура, кампување или други опасни ситуации.Безбедност и заштита на животната средина] : батеријата е безбеден и еколошки пријателски, и безопасен за животната средина.Една машина со повеќе намени] Литиум батерии може да се користи во различни сценарија, како што се моќ банки, микрофони, радио микрофони, игра контролори, ласерски совети, рефлектори, фарови, LED светла, камери, играчки и други 3.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди