.

.

New
Патување Складирање Торби За Облека, Долна Облека Чорапи Торба Dustproof Покрие Чевли Складирање Торба Домаќинство

Патување Складирање Торби За Облека, Долна Облека Чорапи Торба Dustproof Покрие Чевли Складирање Торба Домаќинство

DEN 312.00

Количина на стоки
Достапно

Функција : Еко-Пријателски.Функција : Порибено.Употреба : Чевли.Облик : Плоштад.Материјал : Не-Плетени Боја : Морнарица, Небо Сина, Розова, Беж, Зелена, Црвена, Портокалова, Grey Size : М : 35.5×27cm L : 44×32cm100% сосема нов и со висок quality Storage торба за чевли за време на патување Пакет се вклучуваат : 1 x чевли складирање торба.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди