.

.

New
Фиока Песна Хардвер Слајд за Полнење: 2 парчиња 12in Задните Планината Мека Затворање Фиока Слајдови Фиока глајд модели Фиока Тркачи со Задните за Мебел

Фиока Песна Хардвер Слајд за Полнење: 2 парчиња 12in Задните Планината Мека Затворање Фиока Слајдови Фиока глајд

DEN 1778.16

Количина на стоки
Достапно

Овие фиока слајд помош за да го отворите или затворите фиока нежно и тивко.Широк спектар на примена.Погоден за повеќето кујната кабинети, гардероби, фиоки, итн.На изглед дизајн е едноставна, и инсталацијата алатки се заврши, која е толку згоден за да можете да ја користите.Фиока слајд железнички усвојува челик структура, висока јачина, едноставни операции и издржливи.Направени од високо - квалитетен материјал, тоа има одлична трајност и практичност.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди