.

.

New
Обичај Сини Огнени Коњи Патуваат Виси Toiletry Торба Персоналните Шминка Големи Прилагодено Козметички Торба Toiletry Организатор Водоотпорен за Полна Големина Контејне

Обичај Сини Огнени Коњи Патуваат Виси Toiletry Торба Персоналните Шминка Големи Прилагодено Козметички Торба

DEN 335.76

Количина на стоки
Достапно

Топло Услуга : Ако нешто тргне наопаку со вашиот toiletry торба, ве молиме контактирајте со нас веднаш, ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем што е можно побрзо!. Материјал : висок квалитет twill платно, лесен и трајни 2. Големина : 23*10*47cm/9*4*18. Голем Капацитет : 1 главни zippered џеб, 4 мали патент пошта (се состои од 1 преден џеб, 1 водоотпорен ПВЦ џеб & 2 mesh џебови) 4. 【Издржлив Материјал】Оваа шминка торба направен од висок квалитет на twill крпа, кој е лесен и издржливи. Мека рачка : Оваа шминка торба е количка со мека рачка, лесно го стави во вашиот куфер или да се користат како една рачна ташна, лесно да се преземе и складирање тоа. 【Лесен за Употреба】Оваа toiletry торба патна торба со бесење кука, кој поддршка да висат на бања, туш прачки, или на doorknobs, правење на вашиот toiletries и козметика прикажани јасно за брз пристап. 【Мулти-Цел】На патување toiletry торба е совршен за салата туш, активности на отворено, патување случај, шминка складирање, кампување, сали, бизнис патување, одмор, секојдневна употреба.Здрав крои и тешки материјал се обезбеди тоа може да застане многу предмети, дизајниран со дното плоча може да биде постабилна да се задржи торба е форма и не ќе биде надвор од форма лесно. Цел : Погоден за салата туш, активности на отворено, патување случај, шминка складирање, кампување, сали, бизнис патување, одмор, секојдневна употреба.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди