.

.

New
30 Компјутери 1.5 Инчен Среќен Роденден Присутни Налепници - Роденден Налепници за Подароци - Роденден Налепници за Плик Печати Labels - D #AA61RK

30 Компјутери 1.5 Инчен Среќен Роденден Присутни Налепници - Роденден Налепници за Подароци - Роденден Налепници

DEN 1444.80

Количина на стоки
Достапно

Ќе добиете 30 Компјутери 1.5" Инчен Среќен Роденден Присутни Налепници Плик Печати Етикети.Димензии : 1.5" Круг налепници.Направени со премиум материјали и оваа налепници се лесни за користење, само лупам и стап.Овие круг Среќен Роденден налепници за бизнис се совршени за DIY подароци за гостите, рекламирање материјали, подобрување на подарок завиткување, декорирање wrappings, embellishing подароци, завиткување мали предмети, сувенири, дизајнирање картички, scrapbooking, како подарок налепници за пакети и парцели. 100% Задоволството Е Загарантирано и брза Испорака за вас.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди