.

.

New
Мојот Универзум: Моето Бебе (PS4) - PlayStation 4

Мојот Универзум: Моето Бебе (PS4) - PlayStation 4

DEN 1248.00

Количина на стоки
Достапно

Целосна персонализација : креирајте го вашиот сон бебе; ги собереш нивните совршена Облека и да ги прилагодите на нивниот соба како што би сакале тоа.Целосно потопување : комуницирате со вашето бебе како да сте биле во собата со нив.Игра вашиот начин : повеќе од 30 активности за да се откријат и совладаат.Игра насекаде : можете да играте во спалната соба, кујна, купатило, дневна соба, или дури и одат надвор на Прошетка.Фото-mode : се најдобрите Фотографии на вашето бебе да го отклучите посебни награди.Време е да се стане родител!Прва титула во Мојот универзум собирање, Моето бебе ви овозможува да ги пратите на вашиот сопствен новороденче момче или девојка.Чувајте ги среќни и да им помогне да научат нови вештини!Изберете ја вашата следна акција во зависност од вашиот бебето расположение : feed нив, се капеме нив, да ги промените нивните пелени, да игра заедно..Како и во реалниот живот!Секоја акција придонесува за вашето бебе е среќа и љубов за вас.Ги користат сите предмети на располагање (играчки, plushies, итн) за да ги мотивира нив да се спроведе нови акции, како што стои, индексирање, и Одење - вашите напори се наградени!На повеќе вештини за вашето бебе учи, толку повеќе облека, предмети, и уникатни Значки ќе заработи да го персонализирате вашето искуство!.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди