.

.

New
XingcM Часовник Движење Механизам Батеријата Молчи Издржам Управувана Кварц Кп

XingcM Часовник Движење Механизам Батеријата Молчи Издржам Управувана Кварц Кп

DEN 80.40

Количина на стоки
Достапно

1. Парична казна изработка : ѕидниот часовник движење е опремен со помошни алатки и завртка дихтунзи. 2. Професионален дизајн : Ѕиден часовник движење е погоден Компатибилен со поправка, замена или производство на часовници. 3. Точни читање : ѕидниот часовник движење има точна движење и е професионална дел дизајн.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди