.

.

New
Balacoo Јагода Куче Играчки Кутре Џвакање Играчки Интерактивни Куче Играчки Денот на Вљубените Милениче Играчка за Мали, Средни и Големи Кучиња

Balacoo Јагода Куче Играчки Кутре Џвакање Играчки Интерактивни Куче Играчки Денот на Вљубените Милениче Играчка

DEN 1298.40

Количина на стоки
Достапно

Влечење на Јагода Милениче Играчка - Вашето куче ќе сакате да го најдете вкусна храна кога ја репродукцијата за да ја исполнат својата љубопитност.Храна за миленичиња Крие Играчка - Не за куче храни, но исто така и за хранењето, играњето, декорација, итн.Домашно милениче Хранењето Мат - Тоа може да им помогне на вашето куче јаде полека и куче храна од јадење премногу брзо.Куче Душкаат Мат - Изработени од високо квалитетен материјал, издржлив и сигурна, може да послужи домашно милениче за долго време.Домашно милениче Бавното Хранење Подлога - Тоа помага да се обучуваат мирис, енергетскиот и телесната тежина.Опис Кутре Хранењето Обука Играчка Куче Благотворно Plaything Куче Душкаат Јагода Играчка Карактеристики - Боја : Како што е прикажано Големина на : 29. 00 X21. 50 X11. 00cm - Материјал : Полиестер Пакет Вклучувајќи 1 x Куче Душкаат Мат Играчка.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди