.

.

New
VICASKY 15 Двор Млеко Влакна Чипка Скриј Лента Гроздобер Црна Ивица Кроења Ткаенина Везени Applique Шиење Занает Свадба, Свадба се Облекуваат Разубавувањето Облека DIY Caft

VICASKY 15 Двор Млеко Влакна Чипка Скриј Лента Гроздобер Црна Ивица Кроења Ткаенина Везени Applique Шиење Занает

DEN 373.20

Количина на стоки
Достапно

Доволно должина за да можете истите да ги применуваат во различни занаетчиски работи.направи на безбеден материјал, издржлив и има добра декоративен ефект.Можете да ги користите ножици или други алатки за да се намали овие панделки во должина сакате.Одлично за свадба партија, дома декорација, шиење проект, што лакови, пакување подароци, итн.Погоден за разни сцена декорација, свадба, роденден, Денот на Вљубените, забава, итн.Опис На објектот е чипка намали направени од добри квалитетни материјали.Елегантен и прекрасен дизајн со таписерии и деликатна занаетчиски може да се направи вашиот занает повеќе шармантна и доброто.прилично разубавувањето за вашата облека во било прилики.Карактеристики - Материјал : Млеко влакна/- Size : За 1275. 00 X7. 00 X0. 10см/ Чипка Намали за Шиење Чипка за Шиење Облека Трим DIY Шиење Материјал DIY Облека Ивица Пакет Вклучувајќи 1 x Чипка Намали.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди