.

.

New
ИСКУШЕНИЈАТА MixUps & ShakeUps Крцкава и Мека Мачка Третира, 2.5 - 3 мл. (12 Парчиња)

ИСКУШЕНИЈАТА MixUps & ShakeUps Крцкава и Мека Мачка Третира, 2.5 - 3 мл. (12 Парчиња)

DEN 1934.40

Количина на стоки
Достапно

Содржи дванаесет (12) 2.47 оз.пошта на ИСКУШЕНИЈАТА Shake Ups Мачка Третира Clucky Карневал Вкус.Вашата мачка не можат да чекаат да ги добијат нивните шепи на овие scrumptious мачка храна третира дека се крцкава од надвор и мека на внатрешноста.Под 2 калории по мачка се третираат, па можете да се чувствуваат добро за наградува вашата мачка со ниско ниво на калории оброк секој ден.ИСКУШЕНИЈАТА Мачка се Третира на 100% прехранбено комплетна и избалансирана за возрасни мачка одржување и може да се користи како третман, гриз, или мачка храна topper.Удобен престој-свежо торбичка.. resealable за лесно лекување и чување на вашата мачка шепи се исклучува кога не сте гледање.Америка е #1 Мачка се Третираат Сосемаd.. само тресете пак и тие ќе дојде да работи.Мачките не можат да се спротивстави на прекрасна вкус на ИСКУШЕНИЈА, па им даде на вашата мачка овие purrfect ИСКУШЕНИЈА Shake Ups Третира за Мачки.. тие ќе дојде да работи во моментот кога ќе го отворите пакет.Секој од овие Clucky Карневал вкус здрава мачка третира има помалку од 2 калории и се дава неодолива комбинација на двете крцкава и меки текстури.Тие, исто така, дојде во една мачка-доказ, престој-свежо торбичка, па вашите мачки пријател можат да уживаат во нивниот омилен мачка закуски кога ќе го отворите, но никогаш не кога тие не треба да!Овие ИСКУШЕНИЈА Shake Ups Мачка Третира се совршен додаток на вашата мачка е нормално хранење рутина : да ги Користите како третираат, оброк, или мачка храна topper.Тие, исто така, направи совршен третира за мачка играчки..обиде мешање изведба со поставување на неколку внатрешноста на лекување на диспензерот и да се види вашата мачка потера и swat далеку. * Врз основа на 2020 Нилсен продажбата на податоци.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди