.

.

New
1 Парче TC4 Метал Титаниум Род, со Дијаметар: 18mm Должина: 100mm Погоден за Индустриска Преработка итн.

1 Парче TC4 Метал Титаниум Род, со Дијаметар: 18mm Должина: 100mm Погоден за Индустриска Преработка итн.

DEN 791.04

Количина на стоки
Достапно

✅ TA2 Титаниум Изгледа Како Челик Со Сребрена-сива Сјај.Тоа Е Транзицијата Метал. ✅ Димензии : Дијаметар : 18mm Должина : 100mm;. ✅ TA2 Титан Има Голема Сила, со Ниска Густина, Голема Цврстина, Висока Точка на Топење И Силна Отпорност на Корозија; Чист Титаниум Има Добар Пластичност. ✅ Таа Има Добра Цврстина И Weldability, И Добар Ниска температура Својства.Титаниум Се Уште Може Да Го Задржи Својот Механички Својства И Коефициент На Топлинска Спроводливост На Ниско И Екстремно Ниски Температури. ✅ Се Користи За : Aerospace, Автомобилот, Земјоделство, Индустрија За Бродоградба Машини, Итн.Опис : TA2 Титаниум Изгледа Како Челик Со Сребрена-сива Сјај.Тоа Е Транзицијата Метал.TA2 Титан Има Голема Сила, со Ниска Густина, Голема Цврстина, Висока Точка на Топење И Силна Отпорност на Корозија; Чист Титаниум Има Добар Пластичност.Таа Има Добра Цврстина И Weldability, И Добар Ниска температура Својства.Титаниум Се Уште Може Да Го Задржи Својот Механички Својства И Коефициент На Топлинска Спроводливост На Ниско И Екстремно Ниски Температури.Се Користи За : Aerospace, Автомобилот, Земјоделство, Индустрија За Бродоградба Машини, Итн.Пакет се Вклучени : 1 x Титаниум Rods Note : 1.Поради Прирачник за Мерење, ве Молиме Оставете порака за Грешка Од 0,1-0,3 mm.2.Објектот Боја се Прикажани Во Фотографии може да Се Покажува Малку Поинаква На Вашиот Монитор Од Набљудувачите Не Се Калибрира Истиот.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди