.

.

New
Urbalabs Приватна Сопственост Знаци Не Trespassing Камера Надзор 12 x 16 во Калај Метал Знак за Сопственост Знаци Вашата Насмевка На Камерата Знак Дома Знак 12x 16 Безбедност Зна?

Urbalabs Приватна Сопственост Знаци Не Trespassing Камера Надзор 12 x 16 во Калај Метал Знак за Сопственост

DEN 407.76

Количина на стоки
Достапно

Дали сте во потребата на Метал Ѕид Уметност Знаци, Кафе Бар Знаци, Бар знаци или Не Trespassing Знаци?Добро Оди Понатаму, Urbalabs Безбедност Знаци, Без Паркинг Знаци и Смешни Знаци ви се покриени!Ние носат многу добро направени и убава знаци!.ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ : Направена од тешки направени од калај-железо обложено со заоблени агли за одличен анти- ' рѓа технологија може да се користи во затворени простории и на отворено.Тие се докажани за да outlast најтешките на бури.Знаци трае повеќе од 10 години надвор.Знаци Мерки 12x16 Инчен!.ЛЕСЕН МЕТАЛ ЗНАЦИ за ИНСТАЛАЦИЈА : Сите знаци се со пред-удирани со тупаници и пред-расчисти монтажа дупки за лесна инсталација.Знаци планината да се U-канал мислења, квадрат или круг поцинкуван мислења, дрвени натписи и синџир-линк огради.ЛАМИНАТ ЗА ЗАШТИТА : Со ламиниране, графика се заштитени од временските услови и злоупотреба да се зачува и свеж изглед.Графити може да се чисти надвор премногу.Јасно УВ ламинатни отпорен на хемикалии, УВ зраци, вода, и триење.Екран Печатени мастило квалитет обезбедува свеж изглед за годините што доаѓаат!.Применливи места декоративни уметнички дела, училници, куќи, гаражи, фарми, manors, продавници, дневни соби, патио оркестарот, ресторани, хотели, farmhouse оркестарот, барови, канцеларии, клубови, гроздобер оркестарот.Идеален ѕид декорација може да го осветлите вашата куќа и да може да биде ставен на countertop или обесени на ѕидот.Создаде модерен атмосфера.Дали сте во потребата на Метал Ѕид Уметност Знаци, Кафе Бар Знаци, Бар знаци или Не Trespassing Знаци?Добро Оди Понатаму, Urbalabs Безбедност Знаци, Без Паркинг Знаци и Смешни Знаци ви се покриени!Ние носат многу добро направени и убава знаци!.Проверете како и сите наши Route 66, Моторно Масло и Повеќе Гроздобер Бараат знаци.Голем плус на секое гаража или човек пештера!.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди