.

.

New
DVD Пренослив Плеер, 13.9 инчен HD 800480 Резолуција од 16:9 LCD Екран ТВ Преносни DVD Плеер, Лесно Може да се Добие Кабелска ТВ Канали,Поддршка FM Радио Функција,Преносни Игра Пл?

DVD Пренослив Плеер, 13.9 инчен HD 800480 Резолуција од 16:9 LCD Екран ТВ Преносни DVD Плеер, Лесно Може да

DEN 2879.76

Количина на стоки
Достапно

Целосно компатибилен со AVI ЕВД DVD, SVCD, VCD, CD, CD-R / RW и MPEG-4 формати и JPG слика формати.Регионот слободни код DVD (дискови не се ограничени од регионот код). 10.1 инчен HD LCD екран со 16 : 9 widescreen, 270 степен rotation.TV функција : Со кабловска ТВ сигнал интерфејс, стотици канали може да се претходно наместени.Лесно може да се добие кабелска ТВ канали (само поддршка аналогни ТВ, не го поддржуваат дигитална ТЕЛЕВИЗИЈА).Поддршка игра функција.Опремени со играта справи и ЦД.AV излезна функција : производот може да биде поврзан со ТВ и високо ниво на звукот, така што ќе може да уживаат во високиот квалитет на филмови. 1. AV влез функција : Може да бидат поврзани со надворешен видео, како што се камерата или обичен DVD. 2. USB интерфејс : Може да биде вклучен во хард диск или У диск. 3. Вграден читач на картички : Може директно да ја прочитате филмови / фотографии / музика од вашиот SD / MMC картичка и USB диск. 4. Вграден стерео звучници, поддршка слушалки излез. 5. Супер електронски сеизмички коло. (DVD3 секунди, CD / VCD10 секунди, MP3 90 секунди). 6. Вграден 3 D аудио обработка.Поддршка FM радио функција. 7. Поддржува прилагодувања за јазикот на диск мени репродукција (англиски, француски, шпански, Кинески, Јапонски, корејски, руски, Тајландски) 8. Интелигентни исклучете мемориска функција. 9. Изграден со голем капацитет литиум батерија.Погодно за употреба на отворено, може да игра за околу 1 час.Опремени со автомобил за напојување, погоден за автомобил употреба.Спецификации : Plug тип : НИ Боја : Црна Видео : D : D / A Конвертор 10bit Хоризонтална резолуција : 500line Фреквенциски карактеристики : 20 Hz-20k Hz Динамички опсег ≥ 80db Аудио сигнал на бучава сооднос ≥ 70db Канал изолација ≥ 70db Динамички опсег : 96k Hz / 24bit Аудио сигнал за јачина на бучава сооднос : 2 VP - СТР Пиксели резолуција на слика : 234x480 RGB Сигнал Систем : PAL / SECAM / Автомобилство / За Њујорк Бродоградба Компанија Напојување : 100-240 50hz 50 Hz Моќ : 15w Добиваат канал : lhf1-5 vhf6-12 uhf13-69 АТВ Резолуција : 800 * 480 LCD големина : 10.1 инчен (Дијагонала) Вкупната големина : 13.9 инчен (Дијагонала) капацитетот на Батеријата : 800mah Пакет тежина : Околу. 1450g Пакет Листа : 1 * DVD Плеер 1 * Адаптер 1 * Далечински Управувач 1 * AV Кабел 1 * Радио Антена 1 * CD 1 * Игра се Справи со 1 * Прирачник за Корисникот 1 * Автомобил Полнач.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди