.

.

New
Виси Организатор, Moistureproof 2 парчиња Виси Торба Виси Складирање Торба Текстил, Дрво Коноп Јаже за Складирање Очила, Накит, за Жената, за да Виси во Спалната соба(жолт)

Виси Организатор, Moistureproof 2 парчиња Виси Торба Виси Складирање Торба Текстил, Дрво Коноп Јаже за Складирање

DEN 350.16

Количина на стоки
Достапно

Повеќе џебови за лесно складирање на вашиот remotes, очила, накит, момче стап, полначи, пошта, сметки, клучеви итн.Лесен за чистење и заштедете повеќе простор, одржување на објекти уреден и организиран.Складирање bags' внатрешен со водоотпорен тип обложување , водоотпорен и moistureproof им овозможува на вашиот складирање торба повеќе издржливи.Складирање џебови се многу симпатична и изгледа стилски во една соба.Може да биде обесен во спалната соба, купатило, кујна, канцеларија.Овие ѕид плакарот организаторите се направени од високо квалитетна ткаенина па тоа е беспомошна и да има тоа е облик и додека виси на ѕидот.Функција : 1. Повеќе џебови за лесно складирање на вашиот remotes, очила, накит, момче стап, полначи, пошта, сметки, клучеви итн.2. Овие ѕид плакарот организаторите се направени од високо квалитетна ткаенина па тоа е беспомошна и да има тоа е облик и додека виси на ѕидот.3. Складирање џебови се многу симпатична и изгледа стилски во една соба.Може да биде обесен во спалната соба, купатило, кујна, канцеларија.4. Складирање bags' внатрешен со водоотпорен тип обложување , водоотпорен и moistureproof им овозможува на вашиот складирање торба повеќе издржливи.5. Лесен за чистење и заштедете повеќе простор, одржување на објекти уреден и организиран.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Ѕид Складирање Bag Material : Крпа + Дрва + Коноп Rope Color : Жолта, Зелена, Сива(Изборен)Се Расплетува, Големина : Прибл.61x19cm/24x7.5in Rope Должина : Околу.55cm/21.7 in Wood Стап Должина : Околу.20cm/7.9 in Weight : Прибл.200g/7.1 оз Пакет Листата : 2 x Складирање Bag2 x Дрво Stick2 x Rope Note : 1. Ве молиме овозможи 1‑2cm грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Карактеристики на понудата

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Wall Storage Bag
Material:
Cloth + Wood + Hemp Rope
Color:
Yellow, Green, Gray(Optional)
Unfold Size:
Approx.61x19cm/24x7.5in
Rope Length:
Approx.55cm/21.7in
Wood Stick Length:
Approx.20cm/7.9in
Weight:
Approx.200g/7.1oz
Package List:
2 x Storage Bag :
2 x Wood Stick :
2 x Rope :
1. Please allow 1‑2cm error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :
Неодамнешно

Слични понуди