.

.

New
Направени од Страна на Џони Жените Секојдневен Мини Разгореа Обичен Pleated Skater Здолниште со Шорцеви

Направени од Страна на Џони Жените Секојдневен Мини Разгореа Обичен Pleated Skater Здолниште со Шорцеви

DEN 430.80

Количина на стоки
Достапно

95% Полиестер,5% Spandex - Еластичен т излезе. -Pleated стил, skater дизајн, мини должина, единствен/ училиште здолниште солидна боја, здолниште ,чиста основните обичен здолниште ,класичен и модата. -На кратко здолниште е совршен за најгласен поборник cosplay , исто Така, многу мода девојка носат за тенис здолниште .Дури и повеќе, тоа е лесно да се совпаѓаат со други облека,како што се жените краток бела кошула ,Т кошула,џемпер ,безбол униформа и прекрасна чипка се облекуваат и така натаму. -Повод : Случајни/Училиште/office/Плажа/Партија/голф/Cosplay.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди