.

.

New
PUZOU 3 Пар Обновливи самолепливи Трепките,Не Водоотпорен Лепак Трепките, Долго за Јачина на Трепките Комплет за Девојки, Жени

PUZOU 3 Пар Обновливи самолепливи Трепките,Не Водоотпорен Лепак Трепките, Долго за Јачина на Трепките Комплет

DEN 239.76

Количина на стоки
Достапно

[Природни трепките]-Лажни трепки имаат добра кадрава кривина, беспрекорно се меша со вистински трепките, правење на вашиот очите поголеми и повеќе шармантен.Тие се природни, како вашиот вистински трепките, без чувство на носењето лажни трепки. [Премиум Материјалот]-Направен од високо-квалитет синтетички влакна, лесен за употреба и расклопување.Не остава никакви остатоци од кожа, не е алергичен, и е удобен за користење. [Без Лепак - се заштедува на време]-најновиот модел на лажни трепки, лесен за употреба, без лепак или eyeliner е потребно.Тоа е само-лепило и може да се применува во рок од 3 секунди, во голема мера поедноставување на вашата шминка процес. [Обновливи]-лажни трепки се обновливи и перат, што ги прави повеќе хигиенски и здрав за употреба.Опремен со заменливи адхезивна лента, тоа нема да падне дури и ако тоа е се користи. [Лесен за Употреба]-Лесни и меки, супер погодно да се користи постојано.Со тенок бендови, трепките себе изгледаат одлично и сосема природно.Можете да се земе вашата трепките со вас во различни места, како што се танц партии, роденден страни, итн.Погоден за ден или ноќ шминка.Опис : Материјал : хемиски влакна material Colour : Black Size : како shown Specifications : 4 стилови се достапни, како што е прикажано во слика(01 се меша pack)Карактеристики : 3 D ефект, тенки и шармантна, меки, слоевит, рачно изработени, и еднократно.Пакет Содржина : 3 Пара од Лепило-слободен Eyelashes1 Pc Eyelash Curler Notes : Поради светлосни ефекти и снимање агли, постои боја разлика во производ, ве молиме да се разбере.Поради прирачник за мерење, постои толеранција во производ големина.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди