.

.

New
Јуниори Жените Секојдневен Plaid Спојување Печатени Кос Јака Долг Ракав, T-Shirt

Јуниори Жените Секојдневен Plaid Спојување Печатени Кос Јака Долг Ракав, T-Shirt

DEN 335.52

Количина на стоки
Достапно

Материјал : Полиестер, 2021 Новата технологија.V Деколте / Crewneck / Солидна / Шарени.Без Ракави / Краток Ракав / Долг Ракав.Пролет лето есен зима.роденденски подароци за жени со блузи блуза т кошули, Појавување на сандали, високи потпетици, влечки, рамни чевли, сите видови на чанти, капи, очила, обетки, накит.Бренд GOODTRADE8 Беше Основана Во 2014 Година, Тоа е Моден Бренд Кој се Фокусира На Модата Жените Облека.Целосно се Покаже Вашиот Уникатен Шарм И Позитивен Став Кон Животот, Прави Сите Среќни, Опуштени И Сигурни во себе.Ние Постојано се Обрне Внимание На Најновите Модни Трендови, Усвојува Високо Квалитетни Материјали, ги Задржи Подобрување На Облека Според Секој Почитувани Купувачи Внимателен Повратни информации.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди