.

.

New
Anbella Стискаш Шише Пластични BBQ Сос Фармацевт Leakproof Condiment Сад Кујна Организатор, Црна, Големи

Anbella Стискаш Шише Пластични BBQ Сос Фармацевт Leakproof Condiment Сад Кујна Организатор, Црна, Големи

DEN 1488.00

Количина на стоки
Достапно

На сос фармацевт има не-стап површина, лесно да се мијат и одржување, не земајќи многу труд.Пластични condiment стискаш шише е дизајниран за да ги раздавам сосови и мирудии, лесен за употреба.На сос стискаш шише доаѓа со целосно запечатени капа за да се спречи протекување, погодно за превоз.Кујната condiment фармацевт е совршен за масло, оцет, облекување, BBQ сос, мирудии, сируп, на состанокот различни барања.На BBQ сос фармацевт шише доаѓа со leakproof отворање, кој ви овозможува да се прелива одредена сума на сос.Опис На пластични condiment стискаш шише усвојува ЈП и PP материјал, еко-пријателски и издржливи.На BBQ сос фармацевт шише е дизајниран со капа да им помогне на продавница или се тресат, и тоа е лесно да се отвори кога фрлаат.Кујната condiment фармацевт е погодна за масло, оцет, облекување, мирудии, сируп и десерт toppings.На сос стискаш шише карактеристики не-стап површина, лесно да се мијат и одржување.На сос фармацевт карактеристики leakproof дизајн, sparing на проблеми на капе на worktable.Спецификација : Материјал : PE, PP.Size : Small(175ml) : 4.5x4.5x17.5cm Големи(350ml) : 5.5х5.5x21cm.Боја : Сива, Црна.Имајте на ум : може да биде малку боја нарушувања поради различни компјутерски резолуции.Таму може да биде мала грешка поради различни рака мерење.Пакет се вклучени : 3 * Сос стискаш шише.Пакет Вклучувајќи.

Карактеристики на понудата

Material:
PE, PP.
Size:
Small(175ml):
4.5x4.5x17.5cm
Large(350ml):
5.5x5.5x21cm.
Color:
Gray, Black.
Note:
There might be a bit of color distortions due to different computer resolutions. :
There might be a slight error due to different hand measurement. :
Package included:
3 * Sauce squeeze bottle. :
Неодамнешно

Слични понуди