.

.

New
Голема Кригла Дрвени Кригла Пиво Класичната Цврсто Дрво Пиење Чаша рачно изработени Пивски Чаши со Рачка за Барови или Дома Dinning Занает Очила (Боја : Кафена)

Голема Кригла Дрвени Кригла Пиво Класичната Цврсто Дрво Пиење Чаша рачно изработени Пивски Чаши со Рачка за

DEN 861.60

Количина на стоки
Достапно

Дизајниран за секојдневно живеење и забавни лесен за употреба и чување.Рачно изработени кригла пиво направен од дабово дрво, обоени со мирис боја на природна сенка.Рачно изработени занаетчиски : Ова дрвени првенство е направен од природни цврсто дрво, здрава, блиски до природата, едноставно, суптилни елеганција.Се вклопат за Повеќето : дрво чаша со рачка, тие се погодни за деца, возрасни,двојки и родители, создавајќи безбедна и удобна за пиење за вашето семејство.Капацитет : 375ml/13oz, 4.1 Висина инчи, 3.1 инчи Дијаметар.Современите едноставност и траен смисла на квалитет.Погоден за специјални прилики и го прави идеален подарок.Име : Пиво Mug Material : Wood Capacity : 375ml/13oz Size : 8cm×10.5 см/3.1"×4.1"1. Совршен за вистински пиво љубовници, со добар вкус.2. Не оставајте ја дрвени првенство во сад со вода за долго време , избришете ги со сува крпа по секој пат кога ќе се мијат нив.3. Грижа Инструкции : не чувајте дрвени стоки во близина на греење уреди или да ги оставам во сонцето, дрво суши, а подоцна и пукнатини може да се појави.Најдобро место за чување на дрвени стоки е во шкафче или било која друга суво место.Не оставајте ја дрвени елементи во сад со вода за долго време.Избришете ги со сува крпа по секој пат кога ќе се мијат нив.Сушење во секое сушење опрема е контраиндицирана и доведува до деформација и пукаат.Погоден За Секоја ПриликаАко сте на отворено празникот ентузијасти,базен партија љубовници или RV патување ентузијасти.Препорачуваме shatterproof вино очила за вас и вие не ќе мора да се грижите за подигање на скршеното стакло во вашите страни!.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди