.

.

New
ATD Алатки ATD-44219 0.5 во. Вози 6 Точка Стандардот SAE Влијание Socket Set 19 Парче

ATD Алатки ATD-44219 0.5 во. Вози 6 Точка Стандардот SAE Влијание Socket Set 19 Парче

DEN 4455.36

Количина на стоки
Достапно

Произведени со користење квалитет на Хром-молибден легиран челик.Висок квалитет по прифатлива цена.Стручно направен од премиум материјали.Изграден за да одговараат на вашите точниот барања.Термички обработени за сила и издржливост.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди