.

.

New
EuisdanAA Пластични Симулирани Аквариум Растенијата 4.3 Инчен Висока 10Pcs Зелена( Planta де acuario simulada де plástico 4.3 pulgadas де Алто 10 piezas Верде

EuisdanAA Пластични Симулирани Аквариум Растенијата 4.3 Инчен Висока 10Pcs Зелена( Planta де acuario simulada

DEN 237.36

Количина на стоки
Достапно

Име На Производ : Аквариум Пластични Растенијата;Материјал : Пластика, Керамика.Основната Големина (Прибл.) : 3 X2 X 1,5 см / 1.2" X 0.8" X 0.6" (L*W*H);Вкупната Големина (Прибл.) : 11x 3 X2cm / 4.3" x 1.2" X 0.8" (H*L*W).Главната Боја : Зелена, Виолетова, White.Net Тежина : 153g(Peso neto : 153g.Пакет Содржина : 10 x Аквариум Пластични Растенијата(Contenido del paquete : 10 x planta де plástico де acuario.Euisdan AA Пластични Симулирани Аквариум Растенијата 4.3 Инчен Висока 10 Pcs Green Ceramic база прави не е лесно да се измие.Lifelike и убава фабрика декорација помага да се изгради природни подводниот свет за вашите риби резервоарот.Со керамички база е за лесно да стои во вода, погоден за свежа вода и сол вода.Опис на Spanish Planta де acuario simulada де plástico 4.3 pulgadas де алто 10 piezas verde Nombre del producto : planta де plástico де acuario; Материјал : plástico, cerámica Tamaño де ла база (Aprox.) : 3 X2 X 1,5 см / 1.2" X 0.8" X 0.6" (L * W * H); Tamaño вкупно (Aprox.) : 11x 3 X2cm / 4.3" x 1.2" X 0.8" (H * L * W)Боја директорот : верде, morado, blanco Peso neto : 153g Contenido del paquete : 10 x planta де plástico де acuario.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди