.

.

New
SMLJLQ Прилагодливи Слајд Бенд Запре Кабинет Latch Бендови Врата, Прозорец, Latch Гума Опфатени Оптоварување Безбедност, Анти-Кражба Заклучување на Безбедноста Врати Закл

SMLJLQ Прилагодливи Слајд Бенд Запре Кабинет Latch Бендови Врата, Прозорец, Latch Гума Опфатени Оптоварување

DEN 5942.64

Количина на стоки
Достапно

Алуминиум легура лизгање лизгање вратата и прозорецот за безбедност на заклучување на Анти-кражба заклучување тока Прозорец затка заштита на Детето безбедност заклучување.Високо-квалитетни материјали,фина изработка,издржливи.Две бои за да се задоволат потребите.Употреба сценарио : Тоа може да се спречи децата од отворање на прозорецот се премногу големи и предизвикуваат опасност,и исто така може да спречи децата од отворањето на лизгачки вратата и превртување работи;.кога времето е заостанато,тоа не е безбедно да се отвори прозорец во текот на ноќта,и тоа е безбедно и практично да се заклучи прозорецот со помошен заклучување.Спецификации : Алуминиум легура лизгање лизгање вратата и прозорецот за безбедност на заклучување на Анти-кражба заклучување тока Прозорец затка заштита на Детето безбедност lock High-квалитетни материјали,фина изработка,durable Two бои за да се исполнат на needs Usage сценарио : Тоа може да се спречи децата од отворање на прозорецот се премногу големи и предизвикуваат опасност,и исто така може да спречи децата од отворањето на лизгачки вратата и превртување работи;кога времето е заостанато,тоа не е безбедно да се отвори прозорец во текот на ноќта,и тоа е безбедно и практично да се заклучи прозорецот со помошен заклучување.Големина : 6*4*3cm Weight : 70g Material : железо,алуминиум,синтетички rubber Package се Вклучени : 1*безбедност locknote : 1.Ве молиме овозможи 0-1cm грешки поради прирачник за мерење.2.Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди