.

.

New
YYDMBH Списание Рек Екранот Стојат Подвижен Податоци Пропаганда Списание Рек Весник Рек Канцеларија Екранот Рек Летокот Екранот Стојат Цвет Тенџере Багажник

YYDMBH Списание Рек Екранот Стојат Подвижен Податоци Пропаганда Списание Рек Весник Рек Канцеларија Екранот

DEN 1732.80

Количина на стоки
Достапно

Дизајнот се вклопува со многу различни движи на décor, правејќи го овој прилог на секој дом/канцеларија.Идеална за дома, канцеларии,угостителство простори,библиотеки и повеќе,за да се задржи вашиот простор во потрага чисти.Тоа не е само списание рек кои можат да бидат зачувани, но исто така и декорација дека ја нагласува квалитетот на животот.Може да се стават во спалната соба, дневна соба, студија, канцеларија, хотел, компанијата лоби и на други места.Нашите easel презентација поставите е, кој дава елегантен и модерен изглед на вашиот пренослив easels.Тоа ќе го направи вашиот одбор, постер, знак или мени стојат и се погледне подготвени да бидат прикажани.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди