.

.

New
Цевка Машина Мини Бакар Алуминиумска Цевка Цевка Алуминиум Мала Машина 3-22mm

Цевка Машина Мини Бакар Алуминиумска Цевка Цевка Алуминиум Мала Машина 3-22mm

DEN 2232.00

Количина на стоки
Достапно

Цврстата : цевка машина има фина изработка, исклучителен дизајн, силни и издржливи.Прилагодливост : Ова цевки машина има силна адаптибилност и не се склони кон непријатност.Издржливи : цевка машина е да се носат и високо-tempeure , трајни, погодни за сечење бакарни и алуминиумски цевки.Мал и лесен : мал и лесен, заземаат мал простор, лесно да се носат.Парична казна изработка : парична казна и совршен изработка, трајни и долг животен век. 1.Цврстата : цевка машина има фина изработка, исклучителен дизајн, силни и издржливи.2.Прилагодливост : Ова цевки машина има силна адаптибилност и не се склони кон непријатност.3.Издржливи : цевка машина е да се носат и високо-tempeure , трајни, погодни за сечење бакарни и алуминиумски цевки.4.Мал и лесен : мал и лесен, заземаат мал простор, лесно да се носат.5.Парична казна изработка : парична казна и совршен изработка, трајни и долг животен век.Опис : Ова цевки машина е еколошки, енергија-заштеда, трајни, погодни за сечење на бакарни и алуминиумски цевки, и е вашиот прв избор.Карактеристики : Материјал : алуминиум alloy Color : black Cutting дијаметар : 3-22mm Size : 51mm Package се Вклучени : 1x Цевка cutter Notes : 1.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики.2.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди